Imprezy

Szanowni klienci, Tawerna Tortuga zaprasza na cykliczne imprezy muzyczne, dyskoteki inne niz pozostałe w mieście. Profesjonalna obsługa, niesamowity klimat, zabawa wewnatrz lokalu, jak i pod chmurką! Do tego jedyn w mieście plaża z leżakami oraz basen!!! Nad bezpieczeństwem bawiących sie czuwa profesjonalna ochrona! ZAPRASZAMY!!!

Bezpiecznie nad wodą

W sierpniu w Tortudze specjalnie dla dzieci odbyły się warsztaty z reanimacji oraz ABC pływania poprzedzone prezentacją "Bezpiecznie na wodą". Można się było spotkać z instruktorem płetwonurkowania a także ponurkować w sprzęcie nurkowym w baseniku. Nasze pociechy mogły także wziąć udział w wielu konkursach.

Photo

Jedyna plaża w mieście

Tortuga zaprasza na jedyną plażę w mieście i jakby tego
było mało to w taki upał jak dziś można ochłodzić się w
basenie tuż obok plaży...
Tortuga na Euro 2012

Podczas Euro 2012 zorganizowaliśmy w Tortudze Elbląską Plażę Kibica!!! Mecze były transmitowane na 3 dużych ekranach. W przerwach meczy i między nimi odbywały sie quizy i konkursy z nagrodami dla najlepszych! Tematyka oczywiście związana była z EURO! Do boju zagrzewała muzyka o tematyce sportowej. Zobacz jak bawili się elblążanie w Tortudze podczas Euro.


ZOBACZ GALERIE

Walka wszechczasów w Tortudze!

Dziesiątego września odbędzie się jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków bokserskich. Tomasz "Góral" Adamek zmierzy się z Witalijem "Dr. Iron Fist" Kliczką. Stawką jest pas WBC w kategorii ciężkiej. Jeżeli Góralowi się powiedzie to przejdzie do historii jako pierwszy Polak który zdobył to trofeum. Gorąco zapraszamy do kibicowania naszemu rodakowi. Transmisja rozpocznie sie już o godzinie 21:00.

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn.

Od 10 - 18 września w Austrii i Czechach nasi siatkarze będą walczyć o mistrzostwo Europy. Zapraszamy do kibicowania przy dużym ekranie! Najbliższe spotkania:

NIEMCY - POLSKA
10 września, sobota 18:00

POLSKA -BUŁGARIA
11 września, niedziela 18:00

POLSKA - SŁOWACJA
12 września, poniedziałek 18:00

Sportowe emocje na dużym ekranie

Zapraszamy na wielkie sportowe emocje! Bedziemy transmitować między innymi:

- Liga Europejska - rewanżowy mecz 4. rundy kwalifikacyjnej: Spartak Moskwa - Legia Warszawa, czwartek 25 sierpnia, godz. 17:00

- Liga Europejska - rewanżowy mecz 4. rundy kwalifikacyjnej: Rapid Bukareszt - Śląsk Wrocław, czwartek 25 sierpnia, godz. 20:00

- Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy kw., Wisła Kraków : APOEL Nikozia, godz. 20:40, wtorek 23 sierpnia

Sport na żywo!

Od niedawna Tawerna Tortuga stała się szczęśliwym posiadaczem projektora. Będziecie mogli na żywo oglądać wszystkie najważniejsze transmisje sportowe na naprawde dużym ekranie! Zapraszamy wszystkich kibiców!

Asteria

Zespół Asteria powstał na przełomie 2007 i 2008 roku w Elblągu. Przypadkowe spotkanie Radka (wokal, gitara) i Arka (perkusja) zaowocowało pomysłem na stworzenie własnej grupy. W lutym 2008 roku odbyła się pierwsza próba zespołu. Od tamtego czasu zespół kreatywnie pracuje nad swoją twórczością grając przy tym coraz większą ilość koncertów. Po kilku rotacjach w składzie na stałe do zespołu dołączyli Piotr(gitara) oraz Paweł(Bas) dwóch zdolnych muzyków znanych już elbląskiej scenie muzycznej z poprzednich projektów.

Już 27 sierpnia Asteria wystąpi w Tortudze. Tymczasem zapraszamy na strone zespołu:

www.myspace.com/asteriapl